Wie zijn wij

DSV Instrumentenverzekering is onderdeel van DSV Assurantiegroep B.V. Wij zijn een middelgrote Registermakelaar in Assurantiën (RMiA) en hebben al jarenlang ervaring in het verzekeren van instrumenten. Wij zijn een volledig onafhankelijk intermediair dat niet gebonden is aan enige verzekeraar of andere financiële instelling.

Dit unieke product hebben wij ontwikkeld voor zowel professionals als particulieren, ook orkesten en professionele bands kunnen bij ons terecht. Door onze jarenlange ervaring en deskundigheid in dit segment hebben wij speciale afspraken kunnen maken met verzekeraars. Deze verzekering is gemakkelijk online te regelen. Wij zorgen voor snelle afhandeling van aanvragen, mutaties en schadeclaims. 

Medewerkers

Hieronder volgt een overzicht van onze medewerkers.

Directie 

Naam: Kick Pullen
Telefoon: 035 - 751 79 40 / 06-54 78 11 33
E-mail: pullen@dsv-insurance.nl
 
Naam: Dick Schröder
Telefoon: 035 - 751 79 41 / 06-54 78 11 34
E-mail: schroder@dsv-insurance.nl
 
Naam: Maarten Dulmus (media)
Telefoon: 035 - 677 31 03 / 06-53 93 23 82
E-mail: maarten@mediapolis.nl

Commerciële zaken
 

Naam: Jan Sarink
Telefoon: 06-51 33 50 23
E-mail: sarink@dsv-insurance.nl

Accountmanagement 

Naam: Wilfried Lenting
Telefoon: 06-39 72 00 08
E-mail: lenting@dsv-insurance.nl

Naam: Kai Metselaar (media)
Telefoon: 06-48 52 11 73 
E-mail: kai@mediapolis.nl

Acceptatie

Naam: Daniëlle Wissink (apparatuur en instrumenten)
Telefoon: 035 - 751 79 45
E-mail: wissink@dsv-insurance.nl / apparatuur@dsv-insurance.nl

Naam: Emma Lenting (apparatuur en instrumenten)
Telefoon: 035-751 7933
E-mail: elenting@dsv- insurance.nl

Naam: Mickey de Lange
Telefoon: 035 - 751 79 42
E-mail: lange@dsv-insurance.nl

Naam: Olaf Baar
Telefoon: 035-751 79 57
E-mail: baar@dsv-insurance.nl

Naam: Juliet Calis
Telefoon: 035-751 79 22
E-mail: julietcalis@dsv-insurance.nl

Naam: Nelleke Lenting
Telefoon: 035-7517948 / 06-24504901
E-mail: nlenting@dsv-insurance.nl

Naam: Anouk Hulsman (media)
Telefoon: 035-677 31 03
E-mail: anouk@mediapolis.nl
 
Naam: Pepijn Teunissen (media)
Telefoon: 035-677 31 03
E-mail: pepijn@mediapolis.nl

Naam: Ruben Gortzak
Telefoon: 035-7517935
E-mail: ruben@mediapolis.nl

Schade
 
Naam: Ron Vreeman
Telefoon: 035 - 751 7921  / 06-53 92 57 22
E-mail: vreeman@dsv-insurance.nl
 
Naam: Nancy Das (media)
Telefoon: 035-677 31 03
E-mail: das@dsv-insurance.nl

Financiën/Administratie
 
Naam: Peter Kost
Telefoon: 035 - 751 79 55
E-mail: kost@dsv-insurance.nl


Naam: Angelique Kruijt-Litjens
Telefoon: 035 - 751 79 47
E-mail: kruijt@dsv-insurance.nl
 
Naam: Renata Kansil
Telefoon: 035 - 751 79 58
E-mail: kansil@dsv-insurance.nl

Naam: Danny Berkien
Telefoon: 035-751 79 49
E-mail: berkien@dsv-insurance.nl

Naam: Reinolt Nanninga
Telefoon: 035 - 751 79 44 / 06-54 78 11 32
E-mail: nanninga@dsv-insurance.nl